درباره ما

شگالیو

تاریخچه

مرکز پخش پیمان در سال 1375 در شرق استان تهران تاسیس و به عنوان یکی از واحد‌های پخش فرآروده‌های لبنی و گوشتی فعالیت خود را آغاز نمود .

این واحد در بهار 1390 با نام شرکت پیمان پخش غروب، با اهداف تولید، پخش و صادرات مواد غذایی به ثبت ملی رسید و محصولات خود را  اعم از پنیر پیتزا، سوسیس، کالباس، سس‌های کیلویی و تک‌نفره در سراسر ایران به بازار مصرف عرضه نمود.

با توجه به گسترش روزافزون فعالیت‌های شرکت مدیران مجموعه تصمیم بر عرضه محصولات با نام تجاری شرکت (شگالیو) در سال 1390 گرفتند که شرکت موفق شد تمامی محصولات مورد نیاز مشتریان را اعم از سوسیس، کالباس، سس‌های کیلویی و تک‌نفره، پنیر پیتزا و خیارشور را در فروشگاه‌های معتبر پروتئینی و سوپرمارکت‌ها در سراسر ایران عرضه و افتخار همکاری با تعداد زیادی از رستوران‌ها و فست‌فودهای به‌ نام را نیز در کارنامه خود به ثبت برساند.

باتوجه به تجارب بدست آمده وهمچنین تحقیقات کارشناسی انجام شده شرکت در سال 1391 تصمیم به احداث یک واحد تولیدی پنیرپیتزادر زمینی به مساحت 5420متر مربع در استان مرکزی شهرستان کمیجان گرفت،تا بتواند پنیر پیتزای مورد نیاز مشتریان را با کیفیتی منحصر به فرد با توجه به شیر غنی وخوش طعم منطقه به بازار مصرف عرضه نماید که سر انجام تلاش خستگی ناپذیر اعضای مجموعه در مهر ماه 92 ثمر داده وکارخانه پنیر پیتزای شگالیو آغاز به کار نمود.

این شرکت با عنایات پروردگار هم اکنون موفق شده است ماهانه بالغ بر صد و پنجاه تن پنیر پروسس و موزارلا پیتزا به بازار مصرف عرضه نماید و  علارغم سابقه کوتاه در زمینه تولید موفق شده است نام خود را در کنار با تجربگان در زمینه تولید پنیر پیتزا به گوش مصرف کنندگان برساند.

هم چنین شرکت در سال 95 موفق شد خط تولید خامه قنادی شیرین شده و هموژنیزه شگالیو را در کنار خط تولید پنیر پیتزا راه اندازی نماید. و هم اکنون با توجه به کیفیت منحصر به فرد خامه تولیدی شرکت توانسته است ماهانه بالغ بر 60 تن از این محصول را در سراسر ایران به فروش برساند .

هم اکنون علارغم اینکه کارخانه با یک سوم ظرفیت خود مشغول به تولید میباشد توانسته است برای بیش از 100 نفر در کارخانه ( به صورت مستقیم) و  بیش از 200 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی نماید .

امید است با تلاش خود بتوانیم گامی هرچند کوچک در راستای آبادانی ایران عزیزمان برداریم.